HaberDelisi

Kızının yanında kurşun yağmuru

Güncel Haber - Kızının yanında kurşun yağmuru
Okunma: [ 1967 ]

Adana'da bir kişi, ayrıldığı kız arkadaşına kızının yanında silahlı saldırı düzenledi. Kadın hayatını kaybederken, intihara teşebbüs eden saldırganın hayati tehlikesinin sürdüğü bildirildi.

Adana'da bir süre önce ayrıldığı erkek arkadaşı tarafından tabancayla vurularak ağır yaralanan kadın, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.Merkez Çukurova ilçesi Kurttepe Mahallesi'nde bir süre önce ayrıldığı Emre A. tarafından, oturduğu apartmanın önünde kızı Gizem T. ile vurulan Fatma T, tedavi gördüğü Çukurova Dr. Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi Devlet Hastanesinde yaşamını yitirdi.Kadının cenazesi hastanedeki işlemlerinin ardından otopsi için Adana Adli Tıp Kurumuna kaldırıldı.İNTİHARA TEŞEBBÜR ETTİ

Kadın ve kızını vurduktan sonra aynı silahla intihar teşebbüsünde bulunan Emre A'nın hayati tehlikesinin sürdüğü, Gizem T'nin ise sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.Dün gece saatlerinde Emre A, kendisinden ayrılan kadını ve kızını evlerinin girişinde tabancayla yaralayıp intihara teşebbüs etmiş, yaralılar kentteki çeşitli hastanelere kaldırılmıştı.