DEMET ŞENER'İN OBJEKİFİNDEN ÇOCUKLARI ÖMER VE İREM

20 Nisan 2010, 08:51 (8828130760)
Capacity Alışveriş Merkezin de geçiğimiz gün açılan ve anneler tarafından çekilen, onların gözü ve duygularıyla çocuklarını gösteren fotoğraf sergisinin ünlü konuğu ünlü manken Demet Şener'di.
18 Punto
16 Punto
14 Punto
12 Punto
Karakter Boyutu

Ünlü manken Demet Şener geçtiğimiz gün Capacity Alışveriş merkezinde açılan 'Anne Gözüyle Çocuk' adlı fotoğraf sergisine kızı İrem ve Oğlu Ömer'i ev hallerin de çektiği fotoraflarla katıldı. Ayakligazete.com'un haberine göre Demet Şener: 'Ömer ile İrem'in fotoraflarını çekmeye bayılıyorum. Makinem zaten hep yanımdadır. İrem fotoğraf çektirmeyi çok seviyor, kimi zaman o da makineyi alıp bizim fotorğaflarımızı çekiyor ve gerçekten güzel fotoğraflar çıkıyor. İrem iki senedir anaokuluna gidiyor gerçekten bizim evde belkide veremediğimiz eğitimi burdan alıyor. Bizde evde elimizden geldiğince ona destek oluyoruz. Ömerle de artık oyunlar oynamaya başladılar. Kimi zaman kavgada etmiyor değiller.' diyen Demet Şener, kızları İrem'i hiç şımartmadıklarını söyleyerek şunları ekledi; 'İrem bir alışveriş merkezine gittiğimizde hiç birşeyi almak için tutturmaz ona yokluğuda öğretiyoruz 'dedi. 

'Çocuk görünce dayanamıyorum'

Üçüncü çocuğu da düşündüğünü ve bunu çok istediğini her fırsatta dile getiren Demet Şener, çocuk görünce dayanamadığını ve tekrar çocuk sahibi olmayı çok istediğini söyledi.

'Ebru Şallı'nın Bebeğinin Kız Olacağı İçime Doğuyor'

Yakın dostu Ebru  Şallı'nın hamileliği ile ilgilide konuştuğumuz Demet Şener şunları söyledi;  'Ebru'nun bebeğinin kız olacağı içime doğuyor. Bunu kendisine de söyledim. İlk başta bunu aileleriyle bile paylaşmamışlar. Bebeğin dünyaya gelmesine karar verdikten sonra açıkladılar. Bende sık sık telefonda görüşüyorum ama daha henüz yüz yüze görüşmedik' diye belirtti.

 

 

(ayakligazete.com)

Yorumunu Facebook'ta yap

Yorum yapın

Yorumlarınızı, tamamı büyük harflerle YAZMAYINIZ.
Küfür, hakaret, rencide edici kelimeler ve, inançlara saldırı içeren yorumlar yayımlanmamaktadır.
Yorumlarınız incelendikten sonra yayınlanacaktır (biraz zaman alabilir)
1500
info@haberdelisi.com | Reklam | sitemap | ZDWEB