ZARA ALDIĞI 10 KİLOYU NASIL VERDİ?

24 Aralık 2010, 17:01 (5048955)
Tv 8in düzenlediği yılbaşı partisine katılan başarılı türkücü Zara Star Tv Süper Starlife ekibi tarafından görüntülendi.
18 Punto
16 Punto
14 Punto
12 Punto
Karakter Boyutu

Tv 8’in düzenlediği yılbaşı partisine katılan başarılı türkücü Zara Star Tv Süper Starlife ekibi tarafından görüntülendi. Ayakligazete.com’un haberine göre, ünlü şarkıcı Zara bitmek üzere olan 2010 yılı hakkında, “2010 yılı çok güzeldi. Başarı, sağlık, zayıflama, ödüller, program ve konserler derken benim için çok verimli bir yıl oldu.” dedi. Yaklaşık 10 kilo verdiğini belirten Zara kilo vermek için Plates yaptığı ve yediklerine dikkat ettiğini söyledi.


‘PROGRAM HER HAFTA DAHA KEYİFLİ!’


Tv 8 ekranlarında ‘Salı Sefası’ adlı programın Oktay Kaynarca ile birlikte sunuculuğunu yapan Zara program hakkında ise, “Program çok güzel gidiyor. Her geçen hafta daha keyifli. Geçen seneden daha fazla oturdu. Çünkü herkes şimdi birbirini çok daha iyi tanıyor. Daha sıcak
Daha güzel
Çok değerli konuklarda bizi tercih ediyor. O yüzden her şey çok muhteşem.” dedi.


2011’DE DİZİ PROJESİ VAR!


2011 yılından çok beklentisi olduğunu söyleyen başarılı türkücü Zara, “Çok başarılı bir yıl olmasını bekliyorum. Sağlık sıhhat ve sevdiklerimle birlikte olmak istiyorum.” dedi. Önümüzdeki gerçekleştireceği projeler hakkında ise, “Albüm projemiz var. Televizyonda başka bir çalışmamız olacak. Dizi de olacak inşallah.” dedi. (Ayakligazete.com)

 

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

 

 

 

Yorumunu Facebook'ta yap

Yorum yapın

Yorumlarınızı, tamamı büyük harflerle YAZMAYINIZ.
Küfür, hakaret, rencide edici kelimeler ve, inançlara saldırı içeren yorumlar yayımlanmamaktadır.
Yorumlarınız incelendikten sonra yayınlanacaktır (biraz zaman alabilir)
1500
info@haberdelisi.com | Reklam | sitemap | ZDWEB