HaberDelisi

Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu sessizce boşanacak

Yaşam Haber - Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu sessizce boşanacak
Okunma: [ 1717 ]

Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu, boşanma sürecinde basına görüntü vermek istemediklerinden dolayı, boşanma davası Adalar Adliyesi’nde görülecek.

İlişkili Haberler ,UNPtUvjX3UOgyWgkkrwIEA.jpg "Mahkeme sonuçlansa dahi konuşmayacağım" hhhh.jpg Birce Akalay alyansını çıkardı

Birce Akalay kendisi gibi oyuncu olan eşi Sarp Levendoğlu'yla sessiz sedasız boşanmaya hazırlanıyor. Levendoğlu'yla 2014 yılında evlenen Akalay, geçtiğimiz günlerde "şiddetli geçimsizlik nedeniyle evlilik birliğinin temelinden sarsıldığı" gerekçesiyle İstanbul Aile Mahkemesi'ne başvurarak anlaşmalı boşanma davası açmıştı.

İddiaya göre Birce Akalay'la Sarp Levendoğlu'nun boşanma davası İstanbul Büyükada'daki Adalar Adliyesi'nde görülecek. Akalay'ın boşanma davasının basından uzakta görülmesini istediği için böyle bir tercih yaptığı iddia edildi.

'Hayat Bazen Tatlıdır'ın Hayat Öğretmen'i Akalay ile 'Ölene Kadar'ın Ender'i Levendoğlu çifti, ?şiddetli geçimsizlik? ve evlilik birliğinin temelinden sarsılması? nedeniyle açılan boşanma davasında herhangi bir maddi-manevi tazminat ve nafaka talebinde bulunmadı.

Boşanma protokolünde taraflar boşanma konusunda anlaştıklarını, şahsi eşyaları aralarında paylaştıklarını ve birbirlerinden mal rejimine dayalı alacaklarının da bulunmadığını ifade etti.